Главная » 2018 » Июнь » 11 » Засідання Госпітальної ради Слов'янського госпітального округу
Засідання Госпітальної ради Слов'янського госпітального округу

30 травня 2018 року в місті Слов’янську відбулося перше засідання Госпітальної ради Слов’янського госпітального округу, ініційованого департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

На засіданні були присутні члени Госпітальної ради, делеговані рішеннями місцевих рад:

Слов’янськ:

Підлісний Юрій Іванович – заступник Слов’янського міського голови;

Джим Олена Юріївна – начальник відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради;

Степанов Володимир Володимирович – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська клінічна лікарня м. Слов’янска»;

Іваненко Володимир Якович – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1» м. Слов’янська.

Лиман:

Гамаюнова Юлія Миколаївна – заступник Лиманського міського голови;

Демидова Вікторія Вікторівна – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Лиманська центральна районна лікарня».

Слов’янський район:

Моховик Сергій Васильович – директор Слов’янської районної філії державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», депутат Слов’янської районної ради;

Біланов Олександр Миколайович – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська центральна районна лікарня».

Миколаївська об’єднана територіальна громада:

Цикунова Олена Миколаївна – Миколаївський міський голова.

Черкаська об’єднана територіальна громада:

Чорний Михайло Михайлович – лікар-стоматолог комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська стоматологічна поліклініка».

А також представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації М. Корнєєва – заступник начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

На засіданні розглянуто наступні питання.

1. Вступне слово представника департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (Корнєєва М.В.) щодо формування та функціонування Госпітальної ради.
  2. Обирання голови Госпітальної ради. Одноголосно обрано головою Госпітальної ради Слов’янського госпітального округу Джим О.Ю. – начальника відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради.
  3. За поданням голови Госпітальної ради Джим О.Ю. одноголосно обрано секретаря Госпітальної ради Іваненка В.Я. – головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1» м. Слов’янська та заступників голови — Демидову В.В. – головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Лиманська центральна районна лікарня», Біланова О.М. — головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Слов’янська центральна районна лікарня».
  4. Розглянуто питання щодо визначення завдань Госпітальної ради:

4.1. Підготовки протоколів, розміщення рішень у засобах масової інформації, направлення копій до облдержадміністрації.

4.2. Графіка засідань.

4.3. Розробки положення про Госпітальну раду.

4.4. Визначення переліку питань для розгляду.

4.5. Підготовки плану розвитку госпітального округу.

Вирішено:

1. Встановити графік засідання за необхідністю та не рідше ніж 1 раз на квартал.
  2. Членам Госпітальної ради, делегованих місцевими радами – учасниками госпітального округу:

2.1. Розробити Положення про Госпітальну раду Слов’янського госпітального округу.

2.2. Надати пропозиції стосовно переліку питань, які підлягають розгляду на засіданні Госпітальної ради. Термін: 08.06.2018.

2.3. Розпочати роботу щодо підготовки плану розвитку госпітального округу, а саме:

• описова частина стратегічного розвитку госпітального округу;
  • опис клінічних маршрутів пацієнтів;
  • оптимальний розподіл функцій між закладами охорони здоров’я – учасниками госпітального округу;
  • перелік закладів охорони здоров’я, функціональні потужності яких будуть підвищені до рівня лікарень інтенсивного лікування;
  • плани розвитку закладів охорони здоров’я щодо отримання статусу лікарень інтенсивного лікування і оцінкою інвестиційних потреб;
  • пропоновані заходи щодо реорганізації, у тому числі перепрофілювання закладів охорони здоров’я з оцінкою фінансових потреб;
  • загальну оцінку обсягів коштів, що можуть бути спрямовані на фінансування викладених в Плані розвитку заходів з різних джерел (місцеві бюджети, недержавні інвестиції, спонсорські, благодійні внески, кошти міжнародної допомоги тощо);
  • механізми моніторингу та звітування.

Термін: 27.06.2018.

2.4. Протокол засідання ради опублікувати в місцевих засобах масової інформації, копію надіслати до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Категория: Новини | Просмотров: 339 | Добавил: Админ | Рейтинг: 5.0/1

«  Июнь 2018  »