Главная » 2021 » Август » 17 » Увага! Зміни в роботі стоматологічного відділення!
Увага! Зміни в роботі стоматологічного відділення!

В зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги і укладенням договору між Національною службою здоров’я України та Комунальним некомерційним підприємством «Лиманська центральна районна лікарня» за пакетом № 11  «Стоматологічна допомога», а також аварійним станом приміщення  з 18.08.2021 року стоматологічне відділення за адресою: вулиця Свободи, 25 припиняє свою роботу.

Стоматологічна допомога мешканцям Лиманської ОТГ буде надаватися в КНП «Лиманська ЦРЛ» за адресами:

• м.Лиман, вулиця Незалежності, 64 (хірургічна стоматологія  -кабінет №35 та терапевтична стоматологія - кабінет №44);
  • м.Лиман, вулиця К.Гасієва, 36А (терапевтична стоматологія – 4 поверх кабінет № 81).

За умовами пакету «Стоматологічна допомога» безоплатна допомога надається при:

• Проведенні  первинного огляду пацієнта/пацієнтки з оцінкою стану стоматологічного здоров’я відповідно до підходів ВООЗ.
  • Наданні ургентної стоматологічної допомоги.
  • Проведенні  рентгенологічного  дослідження  в рамках ургентної стоматологічної допомоги.
  • Організації та проведенні  обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства.
  • Своєчасному  знеболенні  на всіх етапах діагностики та лікування.
  • Направленні пацієнта/пацієнтки для отримання  (високоспеціалізованої) медичної допомоги в спеціалізованих закладах.

Вся інша стоматологічна допомога, а саме: планове лікування, пломбування зубів, ортопедична, естетична стоматологія та інше надається на платній основі згідно затвердженого прейскуранту.

Категория: КНП Лиманська ЦРЛ інформує | Просмотров: 131 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0

«  Август 2021  »