Главная » 2020 » Декабрь » 2 » Про роботу пологового відділення лікарні
Про роботу пологового відділення лікарні

В КНП «Лиманська центральна районна лікарня» функціонує пологове відділення.

З 01.04.2020р. заключено контракт з Національною  Службою Здоровя України на надання послуг по пологам.

У відділенні працюють чотири лікаря акушер – гінеколога. Три з них мають вищу категорію, два – першу.

Відділення оснащене необхідною медичною апаратурою.  При необхідності проводяться операції кесаревого розтину. За 2019р. було проведено 52 оперативних розроджень.

Функціонує  палата інтенсивної терапії новонароджених. В палаті  є сучасні кювези, апарати штучної вентиляції легенів для підтримки життєвих функцій новонароджених.

В умовах пандемії COVID багато уваги приділяється санітарно – епідемічним нормам. Пологове відділення розташоване окремим блоком. На період пандемії діє суворе обмеження на відвідування вагітних та породіль. Функціонує боксова палата  для вагітних з підозрою на  COVID. Вона має окремий вхід з вулиці. Таким чином вагітна не контактує з іншими пацієнтами.

При підтвердженні захворювання на  COVID-19 вагітні скеровуються на ІІ рівень надання медичної допомоги до медичних закладів м.Краматорська.

Всі пологи ведуться згідно діючих протоколів. У пологах, при необхідності, використовуються сучасні методи знеболювання, зокрема  епідуральна анестезія. У разі ускладнення перебігу пологів є всі умови провести ургентний кесарів розтин.

Для комфортного перебування роділль є два  сімейні пологові зали, де процес пологів, за бажанням жінки, може протікати у присутності партнера. Партнерські пологи є пріоритетними для нас.

Інші палати також оснащені індивідуальним санітарним  вузлом та кабінкою для душу.

Пологове відділення у 2014 році здобуло статус «Лікарня доброзичлива до дитини», який успішно підтверджений у 2018 році.

Ми цілодобово працюємо для Вас  і з задоволенням надамо всю необхідну допомогу!

Міський акушер – гінеколог                        Ребров А.В.

Категория: Новини | Просмотров: 180 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0

«  Декабрь 2020  »