Главная » 2018 » Июнь » 12 » Про результати переоцінки КЛПЗ "Лиманська центральна районна лікарня" на відповідність статусу "Лікарня доброзичлива до дитини"

про результати переоцінки КЛПЗ «Лиманська центральна районна лікарня»

на відповідність статусу «Лікарня доброзичлива до дитини».

06.06.2018р. у пологовому відділенні КЛПЗ «Лиманська центральна районна лікарня» проведена переатестація на статус «Лікарня доброзичлива до дитини» відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», Конвенції ООН про права дитини, Глобальної стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо вигодовування немовлят та дітей раннього віку, Європейської стратегії ВООЗ «Здоров’я та розвиток дітей та підлітків», з метою покращення стану здоров’я жінок та дітей.

За останні 3 роки лікарня виконує принципи розширеної інновації «Лікарня доброзичлива до дитини» і має наступні показники: досягнутий рівень спільного перебування в пологовому відділенні - 90,6%, виключно на грудному вигодуванні – 86,2%, партнерських пологів – 90,4%.

У жіночій консультації КЛПЗ «Лиманська центральна районна лікарня» що четверга проводиться «Школа відповідального батьківства». Жінки та їх партнери проходять навчання з питань грудного вигодування, партнерських пологів.

Таке звання надається родопомічному закладу, в якому діти з перших хвилин після народження потрапляють в обійми мами і більше не розлучаються. Починають смоктати груди в першу годину після пологів і отримують тільки грудне молоко. Статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» присвоюється закладам охорони здоров’я України, які надають допомогу матерям та дітям відповідно до вимог Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

В основу Ініціативи покладені Принципи підтримки грудного вигодовування.

Даний статус присвоюється рішенням Координаційної ради міністерства охорони здоров’я України

Міський акушер-гінеколог А.В.Ребров

Категория: Новини | Просмотров: 333 | Добавил: Админ | Рейтинг: 5.0/1