Главная » 2019 » Март » 21 » Про проведення семінару-наради
Про проведення семінару-наради

19.03.2019 року на базі Комунального лікувально-профілактичного закладу «Лиманська центральна районна лікарня» було проведено семінар-нараду з охорони праці за темою «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини під тиском».

Присутніми на семінарі були інженер з охорони праці Сушко І.С., заступник головного лікаря Сериця Л.В., головна медична сестра Черкашиніна Л.І., за участю Головного державного інспектора відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово – комунальному господарстві та соціально-культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищенної небезпеки Кононенко Анастасії Юріївни.

Головний державний інспектор зробила доповідь, щодо дотримання вимог безпеки у закладі при використанні кисню та посудин під тиском. Враховуючи надану інформацію, постановили провести профілактичні роботи з охорони праці на підприємстві, довести на загальних зборах та технічних заняттях інформацію до працівників по закладу. Посилити роботу щодо профілактики та недопущення виробничого травматизму у закладі. Відповідальним за проведення інструктажів з питань охорони праці провести позаплановий інструктаж з працівниками КЛПЗ «Лиманська центральна районна лікарня» за темою «Дотримання вимог безпеки в лікувально – профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини під тиском».

Категория: Новини | Просмотров: 282 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0

«  Март 2019  »