Главная » 2021 » Август » 4 » Ми чекаємо на лікарів!
Ми чекаємо на лікарів!

Місто Лиман розташоване у самому мальовничому куточку Донеччини і недарма Лиманщину називають «Перлиною Донбасу», бо на її території знаходяться ліси, «блакитні» озера, багато заказників, річка Сіверський Дінець, сотні озер і озерець, частина Національного природного парку «Святі гори», бази відпочинку, оздоровчі табори, санаторій – профілакторій «Щуровський».

Спеціалізовану медичну допомогу населенню громади надає Комунальне некомерційне підприємство «Лиманська центральна районна лікарня».

Комунальне некомерційне підприємство «Лиманська центральна районна лікарня» має у своєму складі стаціонарні відділення на 181 ліжко та консультативно – діагностичну поліклініку.

Лікарня забезпечує населення  Лиманської громади всіма необхідними на місцевому рівні медичними послугами на сучасному обладнанні. Застосовуємо сучасні діагностичні методики: ультразвукове, рентгенологічне, лабораторне дослідження; гістероскопію, фіброгастероскопію та малоінвазивну хірургію.             Наше пологове відділення забезпечує безпечну та комфортну появу на світ нових мешканців громади. Підтримуючи розвиток громади, ми стоїмо на сторожі безпеки відпочинку гостів громади.

Заробітна плата сплачується своєчасно і в повному обсязі з урахуванням всіх доплат і надбавок згідно законодавства України і Колективного Договору лікарні.

Міська рада турботливо ставиться до потреб медичних працівників і за необхідності забезпечує лікарів  житлом.

Чекаємо для роботи у нашій лікарні  лікарів:

• Анестезіолога
  • Терапевта
  • Ендоскопіста
  • Акушера – гінеколога
  • Лікаря – лаборанта
  • Хірурга
  • Патологоанатома

Телефони для довідок: (06261) 4-24-04; 4-10-03; 4-24-58.

Категория: Новини | Просмотров: 127 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0

«  Август 2021  »